PROJEKT Radosne przedszkolaki w Gminie Wieliczki

„Radosne przedszkolaki w Gminie Wieliczki”

W Przedszkolu Samorządowym w Wieliczkach od października 2013 do czerwca 2015 jest realizowany projekt unijny: Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionie. Działanie  9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty. Poddziałanie 9.1.1. Zmniejszenie nierówności w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej.

W ramach projektu „Radosne przedszkolaki w Gminie Wieliczki” odbywają się zajęcia z dziećmi 3-4 letnimi. Celem projektu jest umilenie przedszkolakom czasu spędzonego w przedszkolu między innymi poprzez dodatkowe zajęcia z logopedii, zajęć artystycznych, rytmiki, zajęć z języka angielskiego, zajęć z gimnastyki korekcyjnej oraz zajęć z psychologiem.